Sunjet Endüstriyel Flatbed UV

  • 3 değişik ebat  
  • Kafa sayısı ve ebada göre CMYKW +LC&LM ve +Vernik kombinasyonu
  • 10cm yüksekliğe kadar baskı imkanı 
  • Endüstriyel LED UV  su soğutma teknolojisi, 2 adet LED UV lambası 
  • Standart Vakumlu tabla 

 

 


Ürün Baskı Alanı Kafa Adeti Kombinasyon
Sunjet 1610 160×100 cm max. 8 CMYK+W+LC&LM
Sunjet 2513 250 x 130 cm max. 12 CMYK+W+LC&LM
Sunjet 3213 320 x 130 cm max. 16 CMYK+W+LC&LM+V

Endüstriyel Toshiba CE4 Kafa teknolojisi

Sunjet Endüstriyel UV Yazıcılarda, Toshiba CE4 kafalar kullanılmaktadır. UV mürekkepler yapısı gereği daha hassas olduğundan, yüksek hacimli üretim gerektiren durumlarda, endüstriyel kafaların kullanılıyor olması çok önemlidir. Toshiba CE4 endüstriyel kafalar, kendinden ısıtmalı olması sebebiyle de, mevsim değişimlerinde oluşabilecek ortam koşullarından minimumda etkilenir. Bu kafalarda kullanılan UV mürekkepler, 8 seviyeli gri tonlamaya uygun olup, 5 Pl mürekkep damla boyutu ve sunduğu ara renk opsiyonları sayesinde, çok yüksek çözünürlükte sonuç verir.


Sertifikalı Mürekkep

Sunjet Endüstriyel UV yazıcılar, yerden tasarruf sağlayan bir mürekkep bölümü ile dizayn edilmiştir. Ayrıca Sunjet marka endüstriyel mürekkeplerde, üretici belgeli SGS sertifikası bulunmaktadır. Bu mürekkepler kafalara zarar verecek bir dış etken olmadan, yazıcının baskı kafasının ömrünü uzatır. Ayrıca sunulan mürekkepler yüksek yoğunluklu olup, çok geniş renk gamutuna sahiptir.


Endüstriyel Su Soğutmalı LED UV Sistemi

UV Led sistemlerde lambanın efektif şekilde soğutulmasının sağlanması çok önemlidir. Sunjet Endüstriyel UV yazıcılarda bulunan 2 adet UV LED lambasını soğutmak için yüksek kapasiteli su soğutmalı sistemler kullanılmaktadır. Bu sayede UV lambasının ömrü çok daha uzun olmakta ve bu tip mürekkepli sistemlerde oluşabilecek mürekkep kokusu minimuma inmektedir. Ayrıca hızlı ısınıp soğuyabilen bir UV lambanın kürlediği baskı, daha uzun ömürlü ve kaliteli olmaktadır. Su soğutmalı sistemlerde, işlem çok daha süratli olduğundan, hava soğutmalı sistemlere göre makinenizi daha performanslı ve uzun sürelerde çalışma yapacak şekilde kullanabilirsiniz.


Vakum Tablası

Tüm Sunjet endüstriyel UV yazıcılar standart olarak vakum tablası ile birlikte gelir. Güçlü vakum tablası sayesinde deri, kanvas, folyo benzeri yumuşak baskı malzemelerini daha pürüzsüz ve düz hale getirerek, baskılarınızda en iyi sonucu alacaksınız.