Sunjet UV-R UV Yazıcı

180cm veya 320cm baskı genişliği

Baskı sürati: -6pass 15m2/h, -8pass 12m2/h

Ricoh Gen5 baskı kafası, 1.200 dpi

Çift UV Led lambası


Sunjet UV-R seri Modelleri

Sunjet UV-R serisi UV yazıcılar 2 farklı ebat olarak üretilmektedir. 180cm baskı alanı olan yazıcıda CMYK+W renk kombinasyonu mevcutken, 320cm baskı alanı olan yazıcıda bu kombinasyon üzerine vernik de eklenebilmektedir.

Modeller Ebat
Sunjet UV-R 180 180 cm
Sunjet UV-R 320 320 cm

Değişken Damla Boyutu Teknolojisi

Sunjet UV-R yazıcılarda bulunan baskı teknolojisi sayesinde, minimum 3,5 pL olmak üzere, her bir baskı sırasında değişken damla boyutu kullanılarak, daha yumuşak geçişli ve parlak baskılar elde edilir.


Sağlamlık ve Dayanıklılık

Sunjet UV-R yazıcılar, dayanıklılık anlamında uzun yıllar kullanılacağı düşünülerek, en ufak vidasına kadar çelik konstrüksiyon kullanılarak üretilmiştir. Rulo besleme, rulo sarma ve makine standına, yükseklik veya gerginlik ayarı gibi ince ayarlar yapılabilir ve bu sayede baskı ünitesi ile mükemmel uyum sağlar. Tüm bunların sonucunda, baskılarınız net ve hassas şekilde yapılır, titreme veya sapma olmaz.


Mürekkep Besleme Sistemi

Sunjet UV-R cihazlarda, sürekli mürekkep besleme modülü standart olarak bulunur. Mürekkep tankları ile baskı kafaları arasında bir ara haznede mürekkep biriktirildiğinden, yeni mürekkep ilave etmeniz gerektiğinde herhangi bir hava yapma problemi oluşmaz. Bu ara hazne, tanklarla kafa arasındaki mürekkep akışını dengeler.