Hoş geldiniz!
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
Filtreler
Arama

Locor

 

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Locor Ultra Serisi Piezo Dijital Inkjet Yazıcılar

Locor Ultra-1600 Plus – 1601 Plus – 1900 Plus – 1901 Plus , çift ​​kafa teknolojisine sahip çizici , size en yüksek kaliteyi ve hızı sunan en gelişmiş özellikleri sunar : Yüksek baskı kalitesi yüksek hızlarda ve çözünürlüklerde. Tüm hızlarda yüksek görüntü tanımı . Mükemmel performans ve düşük baskı maliyeti . Yüksek baskı dayanıklılığı . Çift kademeli kafaların son nesil piezoelektrik kafalarla yapılandırılması . 61.8 m 2 / saate kadar hızlandırır .
Fiyat için Arayın

Locor Lamine Makinesi LC-1700

Otomatik Soğuk/Sıcak Lamine Makinesi A3/A4 hızı: 36/36 ppm renkli ve siyah beyaz Kağıt ebatları: A6-SRA3, özel ebatlar ve 1,2 metre uzunluğa kadar banner Çoklu dokunmatik desteğine ve özel mobil cihaz dokundurma alanına sahip 9 inç renkli dokunmatik panel, modern çalışma tarzı için rahatlık ve esneklik sağlar. Rekabetçi düşük enerji tüketimiyle hem enerji hem de para tasarrufu sağlayan üst düzey teknoloji sayesinde çevre üzerinde daha az etki Veri kaybı riskini azaltan ve gizli verileri güvende tutan çeşitli güvenlik fonksiyonlarıyla en yüksek veri güvenliği
Fiyat için Arayın

Locor Deluxejet 32S Büyük Format Yazıcı 3.2M

Locor Deluxejet 32S Büyük Format Yazıcı 3.2M Konumlandırma cihazı dikey baskı ve tekrarlayan baskı gerçekleştirir ; Sızdırmaz tasarım operatörü ultraviyole ışık kirliliğinden korur ; Negatif basınç durdurma vanasını kesebilen cihaz, başı durdurmak için kirli el değil ; Malzeme kalınlığının otomatik tespiti, çift sıfır baskının yüksek etkinliği, uygun boşluk adsorpsiyon kontrolü; Uluslararası standartlar, eğri ve yoğunluk ayarı fonksiyonu doğrultusunda renk kontrolü; Düz yataklı bir baskı makinesinin tüm avantajlarına sahiptir ve rulodan yuvarlamaya güçlü işlevi ile uyumludur; Baskı kafasını azaltmak için anti statik tasarım, mürekkep olgusunu uçurur.
Fiyat için Arayın

Locor MJ 3220 Led-UV Düz Platform Yazıcı

Baskı Alanı: 3200×250 mm sayesinde geniş dekorasyon ürünlerine baskı imkanı. Baskı Başlığı : Ricoh GEN 5 Mürekkep Türü: (Çevre dostu, canlı ve kalıcı reçine mürekkep) Mürekkep Rengi: C+M+Y+K+LC+LM+W+V Mürekkep Tankı Kapasitesi: 3.5L x 8 Baskı Ortamı: (Cam, tahta pano, seramik, organik pano, metal pano, plastik, akrilik, tekstil, duvar kağıdı, taş ve benzeri) Mürekkep püskürtme teknolojisi: (Elektrik-basınçlı mürekkep püskürtme teknolojisi)
Fiyat için Arayın

Locor Easyjet E1602 / E1801/1802

Baskı Malzemesi Genişliği 1600/1800 mm Mürekkep 4 Renk (CMYK) Eco Solvent Yazıcı Kafası 2 adet EPSON XP600 1 adet EPSON DX5 2 adet EPSON DX5 Baskı Hızı 39 m2/h 4 Pass 24 m2/h 6 Pass 20m2/h 8 Pass
Fiyat için Arayın