Hoş geldiniz!
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
Filtreler
Arama

Hakkımızda

Kaybedeceğiniz zamanı "Baskı Makineleri, Sarf Malzeme, Yedek Parça" ile size geri kazandırır.

Teknikser olarak kaliteli ve ekonomik servis anlayışımız ile isteklerinize cevap verecek olan marka ve model cihazı temin ederek konumlandırmaktayız.

-

Teknikser Büro Makinaları Tic.Ltd.Şti. olarak 20 yıla yakın tecrübemiz ile Mesut ASLAN, Bahadır ÖZEN tarafından 2015 Ağustos ayında kopyalama ve baskı sistemlerindeki müşterilerimize, çözüm ortağı ve en iyi hizmeti sunmak için kurulmuştur.

Hizmet alanlarımız Renkli, Siyah Beyaz ve Geniş Format (Ozalit) Makinaları satış ve satış sonrası hizmet anlayışı üzerine kurulmuş şirkettir.

-

VİZYONUMUZ

Sektörde Türkiye’nin bir numaralı dijital baskı makinalarının Satış ve Servisi olmak, hizmetimiz ve ürünlerimizle kopyalama, dijital baskı sektöründeki tercihi olmak ve bu sürekliliği sağlamak. Müşterilerimizin işleri konusunda 20 yıla yakın tecrübemizle yardımcı olarak bir takım oluşturmak.
  

MİSYONUMUZ

Çalışmakta olduğumuz sektörde insanlara saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere, sağlık, emniyet, çevreye duyarlı olarak Baskı Sektöründeki ortaklarımızın çözüm ortakları olarak ihtiyaçlarını üst düzeyde sağlamak.
  

DEĞERLERİMİZ

Dürüst ve Şeffaf, Takım çalışmasının gücüne inanan, Yenilikçi, Yaratıcı, Çevreye duyarlı, Çalışanlarını sürekli geliştiren.