Hoş geldiniz!
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
Filtreler
Arama

Canon

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Canon imageRUNNER ADVANCE 525/615/715 III Serisi

imageRUNNER ADVANCE 525/615/715 III Serisi Gelişmiş güvenlik özelliklerine sahip, yüksek hızlı A4 siyah beyaz çok işlevli cihaz serisi. Dikkat çekici LUCIA PRO 8 renk kalitesi, etkileyici bir hızda, 44 inçe kadar geniş formatta çıktı üretebilir. 1,28 inç genişliğindeki yeni baskı kafası, yüksek baskı kalitesinden ödün vermeden daha hızlı baskı almayı sağlar. Opsiyonel ikili rulo birimi, sürekli kağıt beslemeyi ya da basılı çıktıyı otomatik almayı destekler. Etkileyici ve farklı stile sahip siyah gövdeli donanım tasarımı. Baskıları kontrol etmek için düz üst yüzeyli ergonomik tasarım ve 3,5 inç LCD renkli dokunmatik ekranlı işlem paneli. PDF ve JPEG dosyalarını doğrudan USB bellekten hızlı ve kolay bir şekilde yazdırma. Kablosuz ağlara kolay bağlanma ve hızlı kurulum için Wi-Fi bağlantısı. Kesintisiz baskı için yüksek kapasiteli çalışırken değiştirilebilen (hot swap) mürekkep kartuşları. Baskı işleri ve farklı üretim alanları arasında renk tutarlılığı garantisi. Print Studio Pro eklentisi, Adobe Lightroom®, Adobe Photoshop® ve Canon’un Digital Photo Professional ürünü gibi profesyonel düzenleme yazılımlarından zahmetsizce baskı almanızı sağlar.
Fiyat için Arayın

Canon imageRUNNER ADVANCE C3500 III Serisi

imageRUNNER ADVANCE C3500 III Serisi Üretkenlik, güvenlik ve bağlanabilirliği geliştirmek için tasarlanan, kompakt ve güvenli A3 çok işlevli cihazlarla işletmenizi geleceğe hazır hale getirin. Baskı Hızı (Siyah Beyaz/Renkli) iR-ADV C3530i III Dakikada 30 sayfa (A4), dakikada 15 sayfa (A3), dakikada 20 sayfa (A4R), dakikada 30 sayfa (A5R/A5/A6R) iR-ADV C3525i III Dakikada 25 sayfa (A4), dakikada 15 sayfa (A3), dakikada 20 sayfa (A4R), dakikada 25 sayfa (A5R/A5/A6R) iR-ADV C3520i III Dakikada 20 sayfa (A4), dakikada 15 sayfa (A3), dakikada 20 sayfa (A4R), dakikada 20 sayfa (A5R/A5/A6R)
Fiyat için Arayın

Canon imagePROGRAF PRO-4000S

Canon imagePROGRAF PRO-4000S imagePROGRAF PRO-4000S, ihtiyacınız olan yüksek hacimli, olağanüstü kaliteli, geniş formatlı (44 inçe kadar) baskıları mümkün olan en hızlı şekilde, defalarca ve eksiksiz güvenilirlikle sunmak için tasarlanmıştır. Dikkat çekici LUCIA PRO 8 renk kalitesi, etkileyici bir hızda, 44 inçe kadar geniş formatta çıktı üretebilir. 1,28 inç genişliğindeki yeni baskı kafası, yüksek baskı kalitesinden ödün vermeden daha hızlı baskı almayı sağlar. Opsiyonel ikili rulo birimi, sürekli kağıt beslemeyi ya da basılı çıktıyı otomatik almayı destekler. Etkileyici ve farklı stile sahip siyah gövdeli donanım tasarımı. Baskıları kontrol etmek için düz üst yüzeyli ergonomik tasarım ve 3,5 inç LCD renkli dokunmatik ekranlı işlem paneli. PDF ve JPEG dosyalarını doğrudan USB bellekten hızlı ve kolay bir şekilde yazdırma. Kablosuz ağlara kolay bağlanma ve hızlı kurulum için Wi-Fi bağlantısı. Kesintisiz baskı için yüksek kapasiteli çalışırken değiştirilebilen (hot swap) mürekkep kartuşları. Baskı işleri ve farklı üretim alanları arasında renk tutarlılığı garantisi. Print Studio Pro eklentisi, Adobe Lightroom®, Adobe Photoshop® ve Canon’un Digital Photo Professional ürünü gibi profesyonel düzenleme yazılımlarından zahmetsizce baskı almanızı sağlar.
Fiyat için Arayın

PlotWave 3000 series

Fiyat için Arayın

PlotWave 5000 series

Easy, Secure and Intelligent. Fully integrated monochrome large format printing: offers excellent quality and robust versatility, without hassle.
Fiyat için Arayın

PlotWave 7500 series

Easy, Secure and Intelligent. Fully integrated monochrome large format printing: offers excellent quality and robust versatility, without hassle.
Fiyat için Arayın